MÖBLER / Bord / Satsbord 7908198
nr 790 8198
Satsbord
3 delar, Kakel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:05:28
150 kr
150 kr
300 kr
300 kr
400 kr